W jaki sposób uprawiać seks na odległość dzięki gadżetom sterowanym aplikacją?

gadżety erotyczne
Współczesny świat zdominowany jest przez zrobienia kariery, gdzie partnerzy nie mają dla siebie wzajemnie zbyt wiele czasu | fot.: stock.adobe.com

Całkiem niedawno, kiedy rozmawiało się o seksie na odległość, chodziło jedynie o sexting, czyli wysyłanie sobie wzajemnie pikantnych zdjęć negliżu. Dzięki temu, że technologicznie coraz bardziej się rozwijamy, możemy korzystać z wielu nowych ekscytujących rozwiązań. 

Dlaczego tylu ludzi decyduje się na cyberseks? 

Współczesny świat zdominowany jest przez zrobienia kariery, gdzie partnerzy nie mają dla siebie wzajemnie zbyt wiele czasu. Podczas wyjazdów w delegacje również można z żoną przeżywać rozkoszne chwile. Do niedawna jeszcze niemożliwe było pełne usatysfakcjonowanie dwóch stron podczas życia na odległość, teraz jest to już jednak możliwe a co więcej często ma miejsce dzięki gadżetom sterowanym na aplikację. 

Jakie gadżety do seksu? 

Cyber gadżety na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe zabawki do seksu. Możesz zdecydować się na wibrator, masażer, korki analne, wszystko zależy od decyzji, którą podejmiesz wraz ze swoją partnerką. Sekretem tych erotycznych gadżetów jest zainstalowana, mała niepozorna kamerka, która pozwoli Tobie skutecznie bawić się na odległość. Coraz częściej używa się wi-fi oraz technologii Bluetooth. Zaistnieje między Wami łączność, tak jak byście byli blisko siebie. Zestawy kierowane dla par reagują na siebie, synchronizują się, rejestrują zarówno tempo jak i intensywność doznań. Wibrator, który jest sterowany apką może być kontrolowany tak jak tego oczekujesz, w każdej sytuacji to Ty kontrolujesz sytuację. 

Warto przeczytać!  Telewizory OLED i QLED – co oferują, czym się różnią i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Czy i jeśli tak to jakie gadżety sterowane smartfonem na prezent? 

Zastanawiasz się czasem jaki prezent sprawić swej partnerce na prezent, urodziny czy jakąś inną, ważną okazję. Z pewnością Twoja dziewczyna ucieszy się z nowoczesnego wibratora Hi- tech, który zaoferuje jej wiele przyjemnych doznań. Badania przeprowadzone przez seksuologów wskazują jednoznacznie, że nawet jeśli Twoja partnerka nie chce się przyznać, ma takie pragnienia, wszak wibrator to najlepszy przyjaciel płci pięknej. Decydując się na gadżet, który ma posłużyć Wam obojgu, dobrze jest postawić na We- Vibe Sync. Zabawka ta dostosuje się do Waszych ciał w trakcie stosunku, Zabawkę tę możecie obsłużyć posługując się w tym celu pilotem. Warto byś zainstalował w tym celu apkę We Connect. Jeśli jesteś fanem stymulatorów w formie jajeczek, zdecyduj się na Pretty Love Abner. Jajeczko to zapewnia ogrom doskonałych doznań, wprost zalewa falą rozkoszy. Jajeczko pozwala przeżywać jeden z dwunastu trybów wibracji, tak więc nie grozi tutaj w żądnym razie rutyna, gdyż za każdym razem można zastosować inną, oryginalną kombinację. Je Joue Nuo to bardzo dobry, kompleksowy wibrator, który cieszy się uznaniem ze strony użytkowników, zbiera bardzo pochlebne rekomendacje. Największymi atutami w jego przypadku są: uniwersalność, nowoczesność. Ten gadżet analny może być wykorzystywany przez Twoją partnerkę, jednakże również Ty z niego skorzystasz, poczujesz przyjemne, głębokie doznania. Gadżety erotyczne to świetne rozwiązanie dla kochających się par, które chcą cieszyć się sobą mocniej i w każdej sytuacji. 

Warto przeczytać!  Dla Niej i dla Niego – pomysły na nietuzinkowe, świąteczne upominki dla drugiej połówki

FAQ

Czy korzystanie z gadżetów erotycznych sterowanych aplikacją jest bezpieczne?
Tak, korzystanie z takich gadżetów jest bezpieczne, pod warunkiem, że wybierzesz produkty od renomowanych producentów i będziesz przestrzegać instrukcji użytkowania. Ważne jest również, aby regularnie aktualizować oprogramowanie aplikacji, aby zapewnić najlepsze zabezpieczenia.

Jak dbać o higienę gadżetów erotycznych?
Aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę, gadżety erotyczne należy regularnie czyścić zgodnie z zaleceniami producenta, najlepiej po każdym użyciu. Warto używać specjalnych środków do czyszczenia zabawek erotycznych lub ciepłej wody z łagodnym mydłem.

Czy gadżety erotyczne sterowane aplikacją są odpowiednie dla każdego?
Gadżety te mogą być doskonałym urozmaiceniem życia seksualnego, ale nie każdy może czuć się komfortowo z ich używaniem. Ważna jest otwartość na eksperymentowanie i wzajemne porozumienie między partnerami. Jeśli ktoś czuje niepokój lub dyskomfort związany z używaniem takich urządzeń, warto o tym rozmawiać i poszukać innych sposobów na bliskość.

Warto przeczytać!  Rozwód kościelny - co trzeba wiedzieć?

RAD