Kto w 2020 roku wystąpi na Orange Warsaw Festival?

tłum ludzi podczas koncertu na festiwalu muzycznym
Orange Warsaw Festival to bez dwóch zdań jedno z największych i najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce | fot.: stock.adobe.com

Orange Warsaw Festival to bez dwóch zdań jedno z największych i najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Festiwal co roku odbywa się w okresie wakacyjnym na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Zapraszani są zarówno polscy artyści, jak i gwiazdy światowego formatu. Kto wystąpi na scenie Orange Warsaw Festiwal w 2020 roku?

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne

Orange Warsaw Festival już od początków swojego powstania, czyli od 2008 roku, cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki. Tłumy ludzi przyciągane są przez niepowtarzalną atmosferę oraz wyjątkowych artystów reprezentujących różne style muzyczne. Na scenie zobaczyć i usłyszeć można zarówno gwiazdy muzyki popowej czy rockowej, jak i artystów grających alternatywne brzmienia. Nie brakuje również najbardziej znanych wykonawców rapu. W ubiegłym roku na festiwalowej scenie pojawiła się między innymi Miley Cyrus, Rita Ora, Marshmello czy Troye Sivan. Z polskich artystów usłyszeć można było Quebonafide, Julię Pietruchę, Bitaminę czy Otsochodzi. 

Warto przeczytać!  Depeche Mode w Polsce

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festiwal 2020?

Organizatorzy Orange Warsaw Festival już ogłosili listę artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu w Warszawie. Wydarzenie będzie trwało 2 dni od 5 do 6 czerwca. Pierwszego dnia na scenie pojawi się między innymi Camila Cabello, która zasłynęła dzięki przebojowi “Havana”. Artystka swoją karierę muzyczną rozpoczęła w programie The X-Factor, gdzie zaproponowano jej oraz czterem innym uczestniczkom stworzenie grupy The Fifth Harmony. Zespół zgromadził rzeszę fanów, jednak w 2016 roku Camila zdecydowała się odejść i rozpocząć karierę solową. Kolejnym wykonawcą, którego będzie można usłyszeć tego dnia na żywo jest Young Thug – amerykański raper, piosenkarz oraz autor tekstów piosenek. Zasłynął głównie dzięki singlowi “Stoner”, który w 2014 roku trafił do pierwszej pięćdziesiątki na liście Billboard Hot 100. 5 czerwca uczestnicy Orange Warsaw Festival będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie australijskiego zespołu 5 Seconds Of Summer (5SOS), który podbił serca fanów takimi przebojami jak: “She Looks So Perfect”, “Amnesia” czy ostatnio wydanym singlem “Youngblood”. Poza tym tego samego dnia na scenie pojawi się również raper Tyler, The Creator, a dzień później w muzyczny nastrój wprowadzi nas hip-hopowy zespół Brockhampton.

Warto przeczytać!  Karty dźwiękowe, DAC-i, programy – co zrobić, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku na naszym komputerze?

Orange Warsaw Festival – bilety

Ceny biletów na Orange Warsaw Festival są zróżnicowane. Standardowy karnet 2-dniowy wynosi 449 zł, a jednodniowy 299 zł. Nieco niższą kwotę zapłacą klienci Orange, którzy mogą skorzystać z 15% rabatu. Opłata za karnety dla dzieci również jest mniejsza – za 2 dni pobytu na festiwalu należy zapłacić 240 zł, zaś za jeden 150 zł. Istnieje również możliwość zakupu karnetów VIP w nieco wyższych cenach, która zapewnia bezpłatny parking, wejście do strefy VIP, osobne wejście na teren festiwalu oraz limitowane bezpłatne napoje. Sprzedaż regularnych biletów będzie trwała do 21 maja 2020 roku. Po tym terminie ruszy sprzedaż Final Call Tickets, jednak za nie trzeba będzie zapłacić nieco więcej.

Warto przeczytać!  Kurt Cobain i Nirvana: Jak grunge stał się głosem pokolenia X

Tegoroczny line-up Orange Warsaw Festiwal jest imponujący. Camila Cabello, Young Thug czy 5 Seconds Of Summer to gwiazdy, które zgromadziły rzesze fanów na całym świecie. Kto jeszcze wystąpi podczas festiwalu? Tego organizatorzy jeszcze nie zdradzili, ale zapewne niedługo poznamy kolejnych artystów, którzy swoją muzyką uświetnią to wyjątkowe wydarzenie.

DSZ