Mathieu Kassovitz: stan zdrowia po wypadku

Mathieu Kassovitz wypadek
W chwili obecnej, Kassovitz jest zaangażowany w kilka projektów, które są w różnych fazach produkcji | fot.: Autorstwa Georges Biard, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10095252

Znany z ekranów kinowych i telewizyjnych, francuski reżyser i aktor Mathieu Kassovitz, miał niedawno wypadek motocyklowy. Wypadek wydarzył się na francuskim torze wyścigowym Autodrome de Montlhéry. Informacje o jego stanie zdrowia są niepokojące, ale na szczęście nie stwierdzono zagrożenia życia aktora.

Co się stało?

Zgodnie z danymi udostępnionymi przez media francuskie i lokalną policję, Kassovitz został natychmiast przekazany do opieki medycznej w szpitalu w Kremlin-Bicêtre. Zdiagnozowano urazy głowy oraz uszkodzoną miednicę. Mimo to, lekarze są dobrej myśli i spodziewają się, że stan zdrowia artysty ulegnie poprawie.

Kim jest Mathieu Kassovitz?

Kassovitz to znana postać w świecie filmu, zarówno we Francji, jak i na arenie międzynarodowej. Jego debiutancki film “Mulatka” otworzył mu drzwi do kariery, zdobywając nominacje do nagród Cezar. Jego najbardziej znane dzieło, “Nienawiść”, zdobyło wiele prestiżowych nagród, w tym w Cannes. W swojej karierze reżyser i aktor miał okazję pracować nad różnymi gatunkami filmowymi, od thrillerów jak “Purpurowe rzeki”, po romantyczne komedie jak “Amelia”.

Warto przeczytać!  Kultowe słodycze z USA: Słodki smak amerykańskiego marzenia

Jakie projekty są w trakcie realizacji?

W chwili obecnej, Kassovitz jest zaangażowany w kilka projektów, które są w różnych fazach produkcji. Wśród nich znajdują się dramaty “Les enfants de la forêt” i “The Way of the Wind”, a także serial “Furies”. Nie wiadomo jeszcze, jak jego stan zdrowia wpłynie na te projekty.

Redo