Nowe konto na Disney+ – jak założyć i ile to kosztuje?

disney +
By dokonać subskrypcji serwisu Disney+, w pierwszej kolejności należy otworzyć stronę internetową platformy albo pobrać aplikację mobilną z Google Play lub App Store | fot.: stock.adobe.com

Obecny na rynku wybór platform streamingowych jest ogromny. Najnowsza z nich, Disney+ premierę w Polsce miała 14 czerwca 2022 roku. Serwis zajmuje się przede wszystkim dystrybucją produkcji Walt Disney Studios oraz Walt Disney Television, ale dostarcza również treści należących do marek, takich jak Marvel, Pixar, National Geographic, czy Star Wars. Na potrzebę platformy wyprodukowane zostały również filmy i seriale dostępnie wyłącznie na Disney+. Dzięki temu, serwis może przynieść rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Jak założyć konto w serwisie Disney+?

By dokonać subskrypcji serwisu Disney+, w pierwszej kolejności należy otworzyć stronę internetową platformy albo pobrać aplikację mobilną z Google Play lub App Store. Następnie na stronie głównej w wyznaczonym polu trzeba wpisać adres mailowy, na który zakładane konto miałoby być zarejestrowane. Po kliknięciu przycisku „Kontynuuj” nastąpi przekierowanie do regulaminu serwisu, który musi zostać zaakceptowany, by móc przejść do kolejnego kroku. Następnym etapem jest utworzenie hasła, a później zostaje już tylko wybór metody płatności i uzupełnienie niezbędnych danych. Odtąd można cieszyć się oglądaniem świetnych tytułów w najlepszej jakości!

Warto przeczytać!  Najlepsze smartfony fotograficzne do 2000 zł

Ile kosztuje subskrypcja?

Disney+ oferuje możliwość subskrypcji w dwóch wariantach. W jednym z nich użytkownik płaci 28.99zł w systemie miesięcznym – kolejna zapłata pobierana jest automatycznie. Inny natomiast wymaga zapłaty 289.90zł na rok z góry, z możliwością odnowienia abonamentu również w kolejnych 12. miesiącach. Rezygnacja z usługi jest możliwa w dowolnym momencie, ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego.

Funkcje serwisowe w Disney+

Platforma umożliwia korzystanie z siedmiu profili przypisanych do jednego konta. Każdy użytkownik może swój profil podpisać i oznaczyć jedną z dostępnych do wyboru ikon. Możliwe jest aktywne użytkowanie na czterech urządzeniach równocześnie, a każde konto ma dostęp do opcji nielimitowanego pobierania filmów i seriali tak, by można było je oglądać również w wersji offline. Produkcje są dostępne w rozdzielczości do 4K Ultra HD, w systemach Dolby Vision oraz HDR10, z dźwiękiem w jakości Dolby Atmos. Istnieje także możliwość włączenia różnych wersji językowych, w tym polskiego, angielskiego oraz oficjalnego języka danej produkcji.

Warto przeczytać!  2020 MITSUBISHI ASX ujawnia sekrety na pokazie w Genewie

Czy warto zostać subskrybentem platformy Disney+?

Odpowiedź na pytanie, czy warto założyć konto w serwisie Disney+ zależna jest od oczekiwań konkretnego użytkownika. Z pewnością jest to odpowiednia platforma dla rozrywki familijnej – konkurencyjne strony oferują szerszy zakres produkcji wyłącznie dla starszych widzów, zaś znacznie mniejszy wybór filmów i seriali dla dzieci. By zorientować się, czy serwis Disney+ będzie spełniał oczekiwania subskrybenta, można zaznajomić się z dokładną ofertą kinematograficzną lub założyć konto na miesiąc w cenie 28.99zł i w międzyczasie podjąć decyzję – platforma niestety nie świadczy usługi bezpłatnego okresu próbnego.

WKO